Πτυχιακή Εργασία

Η πτυχιακή εργασία εκπονείται σύμφωνα με τον συνημμένο Κανονισμό.

 

ΑΝΑΘΕΣΕΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2019-2020

Αθανασιάδου Χριστίνα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Γίτσου Αναστασία (Χ-Ε)
2. Φανδριδάκη Λυδία (Χ)
3. Σιδηροπούλου Κωνσταντίνα - Τζελέπη Μαρία (Χ-Ε)
4. Αργυρίου Σοφία - Μητακούδη Μαρίνα (Χ-Ε)
5. Σαββίδου Αλεξάνδρα - Τερζίδου Ναταλία (Χ-Ε)
6. Μπίκου Μαρίνα (Χ-Ε)
7. Κούρου Μανιώ (Χ-Ε)
8. Σαμέλη Αικατερίνη (Χ-Ε)

Αρετούλη Ελένη, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Χαβαλές Σωτήριος (Χ)
2. Κόλλιας Γεώργιος - Γρηγοριάδου Σοφία - Λαυρεντία (Χ-Ε)
3. Δαγκλή Σοφία (Χ-Ε)
4. Καρπαθάκη Αμάντα (Χ-Ε)
5. Νικολιδάκη Ιωάννα (Χ-Ε)
6. Λεπενιώτη Γεωργία (Χ-Ε)
7. Διαμαντοπούλου Δέσποινα - Ρήγα Ιφιγένεια (Χ-Ε)

Αυδή Ευρυνόμη, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Αθηνά Σταμάτη - Σταυρωτή Καρπετάκη (Χ-Ε)
2. Αλίνα - Κωνσταντίνα Κατσίκη - Γιοφτσίδου Σοφία (Χ-Ε)
3. Ειρήνη Καπαράκη - Αργυρώ Τόττα (Χ-Ε)
4. Τζίκου Μαρίνα - Κοντογιάννης Θεοφάνης (Χ-Ε)
5. Πλουμάκη Μαρία - Λεκάκη Γεωργία (Χ)

Βορριά Παναγιώτα, Καθηγήτρια
1. Ελένη - Όλγα Πυροβολάκη (Χ)
2. Παντσελή Φωτεινή (Χ)

Γεωργάκα Ευγενία, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Ευθυμία Τσιλοχρήστου -  Πασχαλία Γεωργαντζή (Χ-Ε)
2. Αλίκη Ζαρκαδάκη - Χριστάκη Ελπίδα (Χ-Ε)
3. Παναγιώτα - ΑικατερίνηΓιακαλή  - Εξηνταβελώνη Αναστασία (Χ-Ε)
4. Ναταλία - Δέσποινα Κοντού (Χ-Ε)
5. Μαρία Μαραγκουδάκη (Χ-Ε)
6. Αθανασία - Σουλτάνα Μουρτσέκα  (Χ-Ε)
7. Ελένη Γιαννατσούλια - Μαρία Θωμαϊδου (Χ-Ε)
8. Χατζηβασιλείου Αριάδνη (Χ)

Γωνίδα Σοφία - Ελευθερία, Καθηγήτρια
1. Βασιλοπούλου Παρασκευή - Παπούλια Θεοδώρα (Χ-Ε)
2. Μούσκα Όλλγα - Διακάκη Μαρία (Χ)
3. Κοτορλή Κωνσταντίνα - Φυτιανίδου Άννα (Χ-Ε)
4. Τσουκαλά Άννα - Σταμπουλοπούλου Αναστασία (Χ-Ε)
5. Μπαξεβάνη Μαρία Χαρά - Ακρινοπούλου Αντωνία (Χ-Ε)

Κοσμίδου Μαρία - Ελένη, Καθηγήτρια
1. Σπυριλιώτης Χρήστος (X-E)
2. Παπαδοπούλου Ρεβέκα (Χ-Ε)
3. Παντελή Μαρία (Χ)

Μασούρα Ελβίρα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Ζωή Πάντου (Χ-Ε)
2. Ασημίνα Αγγελίδου - Κανελλοπούλου Γεωργία (Χ-Ε)
3. Στέφανος Βασιλάκης - Χατζηκωστόπουλος Αθανάσιος (Χ)
4. Απατσίδου Ιορδάνα - Μαντά - Αργυροπούλου Αικατερίνη (Χ-Ε)
5. Ζάββα Μαρία - Χαραλάμπους Μαρία (Χ-Ε)
6. Λυδία Παπαδοπούλου (Χ)

Μεταλλίδου Παναγιώτα, Καθηγήτρια
1. Χρυσοστόμου Αικατερίνη, Παπαδοπούλου Στέλλα (Χ-Ε)
2. Μούκου Νικολέτα - Γουμενάκη Ιωάννα (Χ-Ε)
3. Στράντζαλη Παναγιώτα - Μπάνου Αντωνία (Χ)
4. Ευαγγελινού Ιουλιέτα - Γιοβανοπούλου Ραφαήλα (Χ)
5. Αϊβάζογλου Μαρία -Δημητριάδου Μαρία (E)

 

Μπάκα Αφροδίτη, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Ασημένια Μπομπότα - Πολυξένη Λαζαρίδου  (X-E)
2. Νεφέλη Μιχαλάτου   (X-E)
3. Γεωργία Νέδιου -  Ευρώπη Φωτιάδου (X-E)
4. Βασιλική - Ελένη Πέττα (Χ)
5. Ασπραγκάθου Ευφροσύνη - Γκαρτζονίκα Δήμητρα (Χ-Ε)
6. Παλάντζα Αθανασία - Ραφαέλλα (Χ-Ε)
7. Κούσκουρα Άννα (Χ-Ε)

Mπόνη Ειρήνη, Επιστημονική Συνεργάτιδα
1. Αντιγόνη Καραμβαλάση - Γεωργάρα Ελένη (Χ-Ε)
2. Γριβοκωστοπούλου Αναστασία - Αθυμαρίτη Γιάννα - Ειρήνη (Χ-Ε)
3. Δημητριάδου Γεωργία - Έρχου Γεωργία (Χ-Ε)
 

Μωραϊτου Δέσποινα, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Δωροθέα Τσουρού - Μαρία Τσαπανίδου  (E)
2. Ελένη Καϊτατζή (X-Ε)
3. Αγγελική Κοντσιώτη  (Ε)
4. Τιλκερίδου Μαρία (Ε)
5. Διώτη Νίκη - Μακρυγιαννάκη Έλλη - Ειρήνη (Ε)
 

Ξανθοπούλου Δέσποινα, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Νικολέττα Δημοπούλου (Ε)
2. Ζημιανίτη Χρυσούλα - Μαρία (Χ-Ε)
3. Τσιχτής Θωμάς (Χ-Ε)
4. Τσικέλας Αντώνιος (Χ-Ε)
5. Ταρταμπούκα Μαργαρίτα (Χ-Ε)
6. Μπλαντέμη Μαρία (Χ-Ε)
7. Γκεσίδου Ζωή (Χ-Ε)

Παπαχρήστου Χριστίνα, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Ρασκάτος Κωνσταντίνος (Ε)

Ρούσση Παγώνα, Καθηγήτρια
1. Δέσποινα Τσολακίδου - Φιλιππίδου Αθηνά (Χ-Ε)
2. Κουλούρη Θούλη (Χ-Ε)
4. Σταματία Νούλα (Χ-Ε)
5. Κοκολάκη Όλγα (Χ-Ε)

Τατά Δέσποινα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Ελένη Ζετσίδου (Χ-Ε)
2, Γκουλιούμη Ασημούλα (Χ-Ε)
3. Λιουλιάκη Νικολέτα (Χ)
4. Μπαρμπούνη Βασιλική (Χ-Ε)
5. Νικολέτα Δάικου (Χ-Ε)
6. Στεφανίδου Χρονάκη Ιωάννα (Χ-Ε)

Φίγγου Ευαγγελία, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Χριστίνα Γκακίδου - Ελένη Μελετιάδου (Χ - Ε)
2. Αντώνιος Μήτος - Αικατερίνη Γκότσιου (Χ-Ε)
3. Τριανταφυλλιά Λιλή (Χ-Ε)
4. Αναστασία Μουζά - Μάκκα Δέσποινα (Χ-Ε)
5. Ευαγγελέλη Μαρία (Χ)
6. Ροζή Νικολέτα (Χ-Ε)
7. Γκίτσα Μερόπη (Χ-Ε)
8. Γιοβάνη Σουζάννα - Βεργούλη Ευαγγελία Σοφία (Χ-Ε)
9. Σαλονικίδης Αντώνιος (Χ)
10. Καζάκη Νικολίνα (Χ)

 

ΑΝΑΘΕΣΕΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2018-2019

Αθανασιάδου Χριστίνα, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Δένη Χριστίνα - Χρυσούλα (Χ)
2. Γοτουχίδου Ελένη (Χ-Ε)
3. Νταλκιτσή Παναγιώτα (Χ)
4. Βλαχοπούλου Ξανθίππη - Αρχοντή Άννα - Μαρία (Χ-Ε)
5. Δαμιανίδου Ελένη - Αθανασίου Κυριακή (Χ-Ε)
6. Μουσιάδου Πολυξένη (Χ-Ε)
7. Σαββίδου Άννα Μαρία (Χ)
8. Χατζηνικολή Μαργαρίτα (Χ-Ε)
9. Πολένη Μαρίνα (Χ-Ε)
10. Παπαδοπούλου Αλεξάνδρα - Γιώτη Μαρίνα - Ειρήνη (Χ-Ε)
11. Γιαννακοπούλου Ελισάβετ - Μακρής Στέφανος (Χ-Ε)
12. Πολίτη Γεωργία - Μαστρομανώλη Παρασκευή (Χ- Ε)

Αρετούλη Ελένη, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Tatiana Lukina (X-E)
2. Τσιάκας Δημήτριος (Χ-Ε)
3. Μεγαγιάννη Ελένη (Ε)
4. Κατσάρα Αικατερίνη (Ε)
5. Κατσαβού Ρέα - Κοτούμπα Μαρία (Χ-Ε)
6. Κάκαρη Γεωργία - Θεοφίλη Ραφαέλα (Χ-Ε)
7. Πινακά Μαρία - Νεφέλη (Χ-Ε)
8. Δάγγα Φρειδερίκη - Παπαδοπούλου Βαλεντίνα (Χ-Ε)
9. Παπαδοπούλου Ανδριάνα - Παναγιώτου Ιωάννα (Χ-Ε)
10. Κρητικού Μαρία - Ελευθερία (Χ)
11. Χαβαλές Σωτήριος (Χ-Ε)

Αυδή Ευρυνόμη, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Φακούδη Αλεξάνδρα - Σπύρα Ειρήνη (Χ-Ε)
2. Χαλκίδου Ευαγγελία - Αλεπίδου Ευθαλία (Χ-Ε)
3. Στάη Στυλιανή - Lukensas Vladas (Χ-Ε)
4. Ζαβαλίγκου Άρτεμις (Χ)
5. Δεληογλάνη Δώρα (Χ-Ε)
6. Ναχοπούλου Κοραλία - Σιδηροπούλου Μαρία (Χ-Ε)
7. Δεληγιαννίδου Αντωνία  - Μαντιού Σουλτάνα(Χ-Ε)

Βορριά Παναγιώτα, Καθηγήτρια
1. Νταλαμάγγα Αναστασία (Χ-Ε)
2. Παπαδοπούλου Αθανασία (Χ-Ε)
3. Παντσελή Φωτεινή (Χ-Ε)
4. Κεχαγιά Στυλιανή (Χ-Ε)
5. Βαίου Ευαγγελία  (Χ-Ε)
6. Οικονόμου Ανδριάνα (Χ-Ε)

Γεωργάκα Ευγενία, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Τσαχτσιρλής Δημήτριος (Χ-Ε)
2. Βαϊραμάκη Κωνσταντίνα - Γαρυφαλιά - Ανδρεάδη Ελπίδα (Χ-Ε)
3. Ιακωβίδου Αναστασία - Τριανταφύλλου Μαρία (Χ-Ε)
4. Χατζηβασιλείου Αριάδνη (Χ-Ε)
5. Καφετζοπούλου Χριστίνα - Χατζηεφραιμίδου Γεωργία (Χ-Ε)
6. Δημητριάδου Θεοδώρα - Χρυσαυγή (Χ-Ε)
7. Απατζίδου Δήμητρα - Βλαχοπούλου Ελένη (Χ-Ε)
8. Αγάθου Αικατερίνη - Κατσάνου Λαμπρίνα (Χ-Ε)
9. Μπόνη Σουλτάνα - Τατιανή - Τσιναρίδου Αγγελική (Χ-Ε)
10. Τζιράκη Αντωνία - Λεπτοκαροπούλου Ευαγγελία (Χ-Ε)
11. Τσαρούχα Αδαμαντία (Χ-Ε)
12. Βαρβόγλη Μαργαρίτα (Χ-Ε)
13. Βάκου Μαρία - Κωνσταντινίδης Κωνσταντίνος (Χ)
14. Χατζηεφραιμίδου Γεωργία - 
15. Ντίνα Δέσποινα - Τζαβέλλα ΑΡίστη (Χ)

Γωνίδα Σοφία - Ελευθερία, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Ανδρουλάκη Αθηνά - Φουτσιτζή Γεωργία (Χ-Ε)
2. Ζαφειρούδη Κυριακή - Παπαθεοδοσίου Λαμπρινή (Χ-Ε)
3. Παρασκευά Θεοδώρα Ειρήνη - Μπόντσα Χριστίνα (Χ-Ε)
4. Μαυροματάκης Κωνσταντίνος - Ζυγοπούλου Μαρία (Χ-Ε)
5. Κανάνα Πέτρος (Χ-Ε)
6. Κωτσιανούλη Χαρίκλεια Ραφαηλία - Κοτρώτσιος Δημήτριος (Χ-Ε)
7. Δαγκωνάκη Δέσποινα - Τσοπανέλη Νεκταρία (Χ-Ε)
8. Γκροζούδη Ιωάννα - Αχνούλα Γεωργία Δήμητρα (Χ-Ε)
9. Κουτούπη Μαρία - Καπελλέ Γρηγορία (Ε)
10. Λένια Ραζή - Μασκλαβάνου Χριστίνα (Χ-Ε)

Κοσμίδου Μαρία - Ελένη, Καθηγήτρια
1. Bobovnikova Olga (X-E)
2. Μπαϊράμη Στυλιανή (Χ-Ε)
3. Κοτσιμπού Σταματία - Τσίγκου Ευθυμία (Χ)
4. Αλεξοπούλου Γεωργία (Χ-Ε)
5. Τσιανίδου Μάρθα (Χ-Ε)
6. Καμπάνταη Χρυσούλα - Φαλέγκα Ιωάννα (Χ-Ε)
7. Παντελή Μαρία (Χ-Ε)
8. Αλβανού Μαρία - Χρυσούλα (Χ-Ε)
9. Μαλεγκάνου Μαρία - Άννα (Χ-Ε)

Μασούρα Ελβίρα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Καγιάφη Παρασκευή - Ευαγγελία (Χ)
2. Καρατζαφέρης Περικλής (Χ-Ε)
3. Παπαδοπούλου Καλλιόπη (Χ-Ε)

Μεταλλίδου Παναγιώτα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Σεπιάδου Ιωάννα (Χ-Ε)
2. Δεμιρτζόγλου Ιωάννα - Καρυπίδου Ελένη (Χ)
3. Καστρούνη Έλλη - Στραγάλη Γεωργία (Χ-Ε)
4. Λιάπη Αικατερίνη (Χ-Ε)
5. Στεφανή Μαρία - Ξανθή (Χ-Ε)
6. Rubtcova Elena (Χ-Ε)
7. Κάρκα Ηλέκτρα - Παπιγκιώτη Κλεονίκη (Χ-Ε)
8. Καλαμά Βαία - Μπαϊραχτάρη Βασιλική (Χ-Ε)

Μπαϊρακτάρης Κωνσταντίνος, Αναπληρωτής Καθηγητής
1. Ανθρωπάκη Ευαγγελία (Χ-Ε)
2. Μοσφίλης Ιάσωνας (Χ-Ε)
3. Βαϊου Μαρία (Χ-Ε)
4. Γαλανοπούλου Μαρία (Χ-Ε)
5. Ασσιώτη Όλγα - Παναγιώτου Μαρία (Χ)
6. Μαρίνου Στέφανη (Χ- Ε)
7. Μαρινάκης Ιωάννης (Χ-Ε)
8. Γαστεράτου Αικατερίνη (Χ-Ε)
9. Δούφλιας Κωνσταντίνος (Χ-Ε)
10. Ευαγγελέλη Μαρία (Χ-Ε)
11. Σπανού Άντρια (Χ)
12. Σκρεπετού Γεωργία - Ιωάννα - Λεϊσου Ευθυμία (Χ-Ε) 

Μπάκα Αφροδίτη, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Βέργου Ελένη - Μαρία - Ζάχου Μαριάννα (Χ-Ε)
2. Καραντάνα Αικατερίνη - Σιώμου Ματίνα (Χ-Ε)
3. Μαράνογλου Δημήτριος - Μαουσίδη - Ζήργανου Ελένη (Χ-Ε)
4. Φυλακτού Μαρία - Τσαγγάρη Σωτηρούλα (Χ)
5. Κούση Ντιάνα - Γανωτή Όλγα (Χ-Ε)
6. Πατσιαλά Σοφία - Τανατζή Αλεξάνδρα (Χ-Ε)
7. Κρυστάλλη Μενεξία - Ζουλούμη Σοφία - Ελένη(Χ-Ε) 
8. Πετκίδου Καλλιόπη - Μαρίνης Παναγιώτης (Χ)

Μπόνη Ειρήνη, Επιστημονική Συνεργάτις
1. Τζέλλα Βάγια - Δάφνη (Χ)
2. Πανταζή Γεωργία (Χ)
3. Κασμερίδου Χριστίνα (Χ-Ε)
4. Μυριούνη Αικατερίνη (Χ)
5. Αντωνιάδου Ιωάννα - Μαρία - Αϊζενραιχ - Λιπιάτου Ζωή (Χ)
6. Παπύρα Πασχαλίνα (Χ-Ε)

Μωραϊτου Δέσποινα, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Λιαράτσικα Κωνσταντίνα -   Κακαϊδή Ευαγγελία  (Χ-Ε)
2. Διώτη Νίκη - Μακρυγιαννάκη Έλλη - Ειρήνη (Χ-Ε)
3. Κουτού Ιωάννα - Στεργίου Αθανασία (Χ)
4. Κοντοτάσιος Βασίλειος - Μωυσίδης Γεώργιος (Χ)
5. Παναγιωτίδου Παρθένα Σπυριδούλα - Πυροβολάκη Ευφροσύνη (Χ-Ε)
6. Γιαπράκη Μαρία (Χ)
7. Χορμόβα Χριστίνα (Χ-Ε)
8. Ηλιάδου Ζαχαρούλα - Ντάνου Αμαλία (Χ-Ε)
9. Τζικίδου Ελένη - Στυλιανοπούλου Ευτυχία (Χ-Ε)

Ξανθοπούλου Δέσποινα, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Φωκά Αικατερίνη - Θεοδωρίδη - Κίπριγλη Μαρία (Χ-Ε)
2. Παπουλάκη Ναταλία - Κιουρτσή Μυρτώ (Χ-Ε)
3. Παπαευαγγέλου Νικήστρατος - Φραντζέλα Σωτηρία (Χ-Ε)
4. Χαρτοφύλλη Δέσποινα - Τσακάλου Πηνελόπη (Χ-Ε)
5. Μούτα Μαρία (Χ-Ε)
6. Κέρτου Ελένη - Κουτσιώνα Ιωάννα (Χ-Ε)
7. Χατζηχαραλάμπου Χρυσούλα Κων/να (Χ-Ε)
8. Θεοδωρίδου Αλεξάνδρα - Μπαλάφα Ελένη - Σοφία (Χ)
9. Βράτζιας Αθανάσιος (Χ)

Ρούσση Παγώνα, Καθηγήτρια
1. Νάκα Μαρία Ειρήνη (Χ-Ε)
2. Καλαμάρα Περιστέρα (Χ-Ε)
3. Κακοσαίου Μαρίνα  (Χ-Ε)
4. Στεφανή Αφροδίτη (Χ-Ε)
5. Τζιάνη Μαρία - Ελένη - Μωραϊτη Αικατερίνη (Χ-Ε)
6. Σαπανίδου Πολυξένη (Χ-Ε)

Τατά Δέσποινα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
1. Χατζημάρκου - Συμεωνίδου Ζωή (Χ-Ε)
2. Μαρκάκη Αφροδίτη (Χ-Ε)
3. Γεράρδος Γεράσιμος (Χ-Ε)
4. Πάνου Βασιλική (Χ-Ε)
5. Παπαποστόλου Παναγιώτα (Χ- E)
6. Ανδρεάδου Νίκη (Ε)
7. Βαλιαντής Στυλιανός (Χ-Ε)

Φίγγου Ευαγγελία, Επίκουρη Καθηγήτρια
1. Dadonova Valentine (Χ-Ε)
2. Μεγαλομύστακα Αποστολία - Στέφανη - Καμαρλίγκος Ιωάννης (Χ-Ε)
3. Σπάτα Πολυξένη (Χ-Ε)
4. Γιαννακοπούλου Ευαγγελία - Κεσόγλου Αφροδίτη (Χ-Ε)
5. Κατσιαμάκη Βικτώρια (Χ-Ε)
6. Καραγκούνη Ευαγγελία
7. Βαχτσεβάνος Γεώργιος  - Κυριάκου Ορέστης (Χ-Ε)
8. Τσαντίλη - Ρεις Ηλιάνα (Χ-Ε)
9. Καραγιάννης Θωμάς (Χ-Ε)
10. Καραγκούνη Ευαγγελία (Χ-Ε)
11. Καζάκη Νικολίνα (Ε)