Δηλώσεις εγγραφής χειμερινού εξαμήνου 2019-2020

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με το ακαδημαϊκό ημερολόγιο του Α.Π.Θ. δήλωση η εγγραφής του χειμερινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 υποβάλλεται έως τις 31 Οκτωβρίου 2019 και είναι υποχρεωτική για τους προπτυχιακούς φοιτητές όλων των Τμημάτων του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης.
Η δήλωση υποβάλλεται μέσα από το περιβάλλον ηλεκτρονικής γραμματείας sis.auth.gr .
Μετά την είσοδο στο περιβάλλον, ο/η φοιτητής/τρια επιλέγει Δήλωση > Εξαμήνου και ολοκληρώνει τη δήλωση επιλέγοντας Υποβολή (αναλυτικές οδηγίες).
Υπενθύμιση: Προκειμένου οι φοιτητές/τριες να ενημερώνονται άμεσα για νέα μηνύματα στην πανεπιστημιακή στους θυρίδα μπορούν να ρυθμίσουν την εφαρμογή email στο κινητό τους (οδηγίες: android, iOS).