Φροντιστήριο για το SPSS- εγγραφή για το εαρινό εξάμηνο 2019-20

Κατά το εαρινό εξάμηνο θα προσφερθεί στους φοιτητές και τις φοιτήτριες του 8ου εξαμήνου

φροντιστήριο 10 ωρών για τη χρήση του στατιστικού πακέτου SPSS (2 ώρες την εβδομάδα) σε 1 τμήμα των 20 ατόμων.

Χώρος διεξαγωγής φροντιστηρίου: Νησίδα υπολογιστών, αίθουσα 416 Νέου Κτιρίου

Διδάσκουσες: Λ. Φρόση, ΕΔΙΠ, Μ. Τσαπουτζόγλου, ΕΤΕΠ

Ημέρες και ώρες φροντιστηρίου:

Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου, 4, 11 και 18 Μαρτίου και 1 Απριλίου, 14:00-15:30

Η εγγραφή των φοιτητών/τριών στα φροντιστήρια είναι προαιρετική, όμως  η παρακολούθησή τους μετά την εγγραφή είναι υποχρεωτική για το σύνολο των ωρών. Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνουν δεκτές την Πέμπτη 20/2/2020, ώρα 10:30-13:00 στην αίθ.416-Εργαστήριο Ψυχολογίας, Νέο Κτίριο Φιλοσοφικής.

Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Σε περίπτωση μεγάλου αριθμού δηλώσεων, θα δοθεί προτεραιότητα στους φοιτητές και τις φοιτήτριες που έχουν αναλάβει πτυχιακές εργασίες.

Επισημαίνεται, επίσης, ότι ανάλογα με τον τελικό αριθμό δηλώσεων μπορεί να δημιουργηθεί και 2ο τμήμα.