A. Μπάκα: Εποπτεία πτυχιακών εργασιών ακαδ. έτους 2022-2023

Κατά το επόμενο ακαδημαϊκό έτος (2022-2023) θα αναλάβω την εποπτεία ερευνητικών εργασιών  σε θέματα σχετικά με τα ερευνητικά μου ενδιαφέροντα (όπως τα γνωρίζετε από τα μαθήματα και μπορείτε να δείτε στο σχετικό πεδίο στην ιστοσελίδα). Κάθε εργασία θα εκπονείται με συνεργασία δύο (2) φοιτητών/τριών.

Όσοι/ες φοιτητές/τριες ενδιαφέρονται, θα πρέπει να αποστείλουν στην ηλεκτρονική μου διεύθυνση: abaka@psy.auth.gr το αργότερο ως τις 1/6/2021 τα εξής:

1. Ονοματεπώνυμα, ΑΕΜ, Εξάμηνο φοίτησης (τρέχον) των δύο φοιτητών/τριών που θα συνεργαστούν για την εργασία

2. Θέματα ενδιαφερόντων (μέχρι 2, με σειρά προτεραιότητας)

3. Τα μαθήματα (υποχρεωτικά και κατ’ επιλογήν) στην κοινωνική ψυχολογία που έχετε περάσει ή παρακαλουθείτε αυτό το εξάμηνο και τη βαθμολογία σας σε αυτά (και των δύο φοιτητών/τριών που θα συνεργαστούν).

Οι φοιτητές/τριες που θα επιλεγούν για συνεργασία, θα ενημερωθούν μέσω σχετικού ηλεκτρονικού μηνύματος έως τις 7 Ιουνίου 2021.