Εκκρεμότητες εγγραφής ειδικών κατηγοριών

(Τέκνα Ελλήνων Εξωτερικού και Αλλογενείς- Αλλοδαποί)

Παρακαλούνται οι φοιτητές/ήτριες με τα παρακάτω Α.Ε.Μ.  να προσέλθουν ΑΜΕΣΑ (το αργότερο έως την Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2023) στη Γραμματεία του Τμήματος (Δευτέρα – Παρασκευή 12:00 έως 13:00, κτίριο Διοίκησης, γρ. 207, 2ος όροφος) για να διευθετήσουν εκκρεμότητες που αφορούν τα δικαιολογητικά εγγραφής τους.

Οι παρακάτω φοιτητές/ήτριες έχουν λάβει σχετική ειδοποίηση και στη διεύθυνση πανεπιστημιακού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στις 15/11/2023.

Τέκνα Ελλήνων Εξωτερικού

1. Η. Ε. 7356
  2. Β.Ο. 7357
  3. Κ. Π.7361
  4. Κ.Μ.7360
  5. Τ.Α. 7352
  6. Π. Γ.- Ρ. 7354
  7. Γ.Σ-.Α. 7347

Αλλογενείς- Αλλοδαποί

1. Ι. Ρ. 7336

Υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με τις εγκυκλίους για τη διαδικασία εγγραφής και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά των παραπάνω κατηγοριών:

«Εάν το Πρυτανικό Συμβούλιο […] κρίνει ότι η εγγραφή δεν πρέπει να πραγματοποιηθεί, λόγω υποβολής ψευδών ή μη νόμιμων δικαιολογητικών και ότι δεν συντρέχουν οι νόμιμες προϋποθέσεις υπαγωγής στην ειδική κατηγορία, τότε δεσμεύεται η Συνέλευση του Τμήματος να την ανακαλέσει με οριστική απόφαση διαγραφής από τους καταλόγους του Τμήματος εισαγωγής».

Αντιστοίχιση των φοιτητών/τριών Ψυχολογίας για την 1η  περίοδο πρακτικής άσκησης «Ιανουάριος- Φεβρουάριος 2024»

Παρακαλούμε δείτε στο συνημμένο αρχείο την αντιστοίχιση των φοιτητών/τριών Ψυχολογίας για την 1η  περίοδο πρακτικής άσκησης «Ιανουάριος- Φεβρουάριος 2024»

ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2023-2024 ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΙΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ

Στον επισυναπτόμενο πίνακα θα βρείτε την αλφαβητική κατανομή στις αίθουσες, των υποψηφίων των κατατακτηρίων εξετάσεων του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους.

Οι υποψήφιοι που θα εξεταστούν προφορικά θα παρουσιαστούν στην αίθουσα 114 στο ισόγειο του παλαιού κτιρίου της Φιλοσοφικής Σχολής

Για τα εξεταζόμενα μαθήματα την Τρίτη 19/12/2023 θα υπάρξει άλλη ανακοίνωση